Wyślij wiadomość
Dom

Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
To naprawdę zaufani partnerzy. Mają dobrą cenę z satysfakcjonującą jakością. Są profesjonalistami w tekstyliach wysokotemperaturowych i mogą udzielić mi lepszych porad dotyczących mojego projektu

—— Michael

Współpracujemy z Jiangnan w zakresie koców przeciwpożarowych od ponad 10 lat i zawsze utrzymują stabilną jakość. Poważnie traktowali każdą naszą prośbę. W sumie praca z nimi była przyjemnością.

—— UTC

Im Online Czat teraz
R & D
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd.

 • Linia produkcyjna

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

   

  Changshu Jiangnan Glass Fibre Co., Ltd została założona w 1956 roku. Zakład zajmuje łączną powierzchnię 70 000 metrów kwadratowych.Ma ponad 600 pracowników, z których ponad 100 to profesjonalni technicy.Firma jest bogata w zaplecze technologiczne, z kompletnym wyposażeniem i linią produkcyjną od ciągarki po obróbkę po tkaniu.Rocznie firma produkuje ponad 3000 ton przędzy z włókna szklanego, ponad 1,5 miliona sztuk koca gaśniczego, ponad 1,6 miliona metrów kwadratowych tkaniny z włókna szklanego powlekanego gumą silikonową, tkaniny z włókna szklanego powlekanego Vitonem, tkaniny szklanej powlekanej EPDM, pokrywa 1000 ton produktów FRP , ponad 30 milionów metrów kwadratowych tkaniny siatkowej i tkaniny z włókna szklanego, ponad 10 milionów metrów kwadratowych okładzin ściennych z włókna szklanego.

   

  Firma trzyma się swojego motto „Najpierw jakość, na pierwszym miejscu prestiż i dąż do bycia najlepszym” i wykorzystuje to motto jako przewodnią zasadę jakości.Firma i jej produkty są akredytowane przez różne jednostki i organizacje takimi certyfikatami jak system jakości IS09001:2008, system środowiskowy IS014001:2004, certyfikat BSI Kitemark, certyfikat LPCB, niemiecki certyfikat TUV, australijski certyfikat QAS.Ponad 80% produktów eksportowanych jest do Europy, Ameryki, krajów Bliskiego Wschodu i Azji Południowo-Wschodniej.

   

  Maszyna do przędzy skręconej z włókna szklanego o dużej prędkości

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

  Maszyna do wiązki

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 3

  Maszyna do szybkiego tkania

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 4

  Linia do produkcji powłok

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 5

  Maszyna do powlekania gumą silikonową

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 6

  Maszyna do cięcia wzdłużnego

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 7

  Maszyna do cięcia wzdłużnego

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 8

   

   

   

 • OEM / ODM

 • R & D

   

  Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

   

  Nasz zespół ds. produkcji i kontroli jakości ma ponad 30-letnie doświadczenie w rozwoju i badaniach w różnych produktach z włókna szklanego.Tymczasem Jiangnan posiada własne laboratorium testów ogniowych, zgodnie z najnowszymi standardami dotyczącymi koców gaśniczych.Mamy rutynową i szeroką współpracę z wiodącymi światowymi organizacjami badawczymi.Posiadamy również własną spółkę zależną z przędzy z włókna szklanego w Shandong - Shandong Jinming Glass Fibre Co., Ltd. Ponadto Jiangnan posiada inwestycje w badania i rozwój oraz zdolności produkcyjne w zakresie mieszanych tkanin z włókna szklanego i specjalnych tkanin z włókna szklanego.

Szczegóły kontaktu
Changshu Jiangnan Glass Fiber Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Angelo Cheng

Tel: 86 13776220396

Faks: 86-512-52565400

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)